Vše pro stavbu a rekonstrukci domu
kontakty

Poptávka

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Okna strana 2/2

Akční nabídka plastových oken - sleva 61 %

Okna jsou součástí každého bytového či rodinného domu a jejich kvalita je nesmírně důležitá, neboť právě špatnými a netěsnícími okny uniká nejvíce tepla z interiéru. Abyste těmto ztrátám zabránili a snížili tak celkové náklady za vytápění, je nutné vybrat si do vašeho interiéru taková okna, která nejenom sníží výdaje za energie, ale zlepší také celkově ovzduší v interiéru a tím i celkovou kvalitu bydlení.

Výběr oken dle materiálu

Kvalita našich oken

Naše firma u oken dbá na kvalitu, spokojenost, a aby každé okno splňovalo základní požadavky spotřebitele. Těmito požadavky jsou konkrétně stabilita, pevnost, těsnost, funkčnost a široká nabídka profilů. U nás si můžete vybrat nejen podle materiálu, ale také podle rozměrů či barevných variant, aby okna perfektně ladila v interiéru i exteriéru.

Individuální přístup ke klientovi

Výměna či výběr nových oken patří k dlouhodobým investicím, proto je nutné, aby si každý klient tento výběr dobře promyslel a zvážil všechny klady i zápory různých řešení. Naše firma se snaží všem zákazníkům vyjít vstříc, proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se splnit všechny jeho požadavky i představy.

S hliníkovými okny Star získáte výborné tepelně izolační vlastnosti a okna na celý život.

Cena dohodou
 

Nechte komáry, vosy a brouky venku, i přesto že budete větrat. Stačí si do okna dát síťku proti hmyzu.

Cena dohodou
 

Nová generace ISOLINE žaluzií přichází s modelem PRIM. Jedná se o nového nástupce ISOLINE ECO a ISOLINE LOCO.

Cena dohodou
 

Horizontální žaluzie zabrání proniku slunečních paprsků, regulují množství světla a ochrání vaše soukromí. Žaluzie ISOLINE jsou vhodné pro všechny typy plastových a dřevěných oken.

Cena dohodou
 

Hliníková okna jsou moderní řešení pro vaši novostavbu.

Cena dohodou
 

Hmyz ať si zůstane venku. Vybavte svá okna sítěmi proti hmyzu a můžete v klidu větrat a nebát se otravných komárů nebo vos.

Cena dohodou
 

COMBI je roleta nadokenní a se sestavena z plastových bloků.

Cena dohodou
 

Nová generace produktů HESTA přináší více možností zasklení, výběr z řady více než 40 povrchových úprav a hliníkové opláštění AluClip. Smart volba - design, komfort a rozumná cena

Cena dohodou
 

HESTA Harmony obsahuje kromě okrajových i středové celoobvodové těsnění. Systém Harmony + má certifikaci EPH pro pasivní domy.

Cena dohodou
 
 
logo

Aktuální akce